svicka
Prosinec 2009, Magnas

 

 

J

 

ednou tady bude předmluva… Netuším kdy, ale bude. Protože teď díky náročným podmínkám vytvářím všechno „za pochodu“, omluvte, prosím, nedostatky, které se budu snažit postupně odstranit. S chybami v textu byste se moc potkávat neměli. Poděkování patří Haničce, která před zveřejněním každý text prosívá něžnou kontrolou a pucuje po mých zlobivých očích všechny překlepy a fujtajbly, jednak aby mi šetřila zrak a v neposlední řadě i čas a sílu.

Provizorní nástřel stránky už jste viděli. Od té doby na Vaše přání změnil šířku a dostál ještě pár dalších drobných změn. Je na něm ještě hodně pilování. Jestli mi chcete pomoct, dejte vědět, co se Vám nezobrazuje správně (i kdybyste si nebyli jistí a měli měli jen ten pocit) a nezapomeňte vždy připsat, jaký prohlížeč používáte, ideálně včetně verze.

Postupně budou do textu přibývat i obrázky a až bude vyprávění dopsané, možná se dočká i animované (flash) podoby.

Protože vyprávění teprve dopisuji, může se stát (doufám, že nestane), že budu muset zasáhnout do textu některé z hotových kapitol. V takovém případě vždy najdete upozornění u vstupu do povídky.

Přeji Vám klid, pohodu a dobrou náladu s příběhem, jehož vznik je hlavně vaší zásluhou.

 

Vaše M.

 

 

 

 

 

Obsah Obsah Číst vyprávění Další kapitola


1 komentář to “Harry Potter 6 a 1/2”


  1. Ewelyn DarkNo Gravatar — Březen 15, 2010 @ 18:35

    wow s tou svieckou to je dokonaleee :!: :!: kraasa :D asi som za zamilovla….skoda ze som to objavyla az teraz !! 8O hamva mi!!Zde můžete přidat svůj komentář


Jméno
:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: