Dobby

Pokud se někdo čistě náhodou maličko nudíte, rádi kreslíte a měli byste chuť přizdobit HP vyprávění svými obrázky, chutě do toho. Nejvíc by mě potěšily kresby tužkou, ale nenechte se omezovat v rozletu a stylu.

Sirius

 


 

18.10.2009

Vám se moc do kreslení nechce, ale mě to schází, takže jsem dneska ráno využila toho, že mě tolik nezlobily oči a trošku jsem si začmárala. Nedopadlo to nic moc, ale udělalo mi to radost a tak se s vámi podělím. Takhle nějak by mohl vypadat bradavický profesor Lionel Al-Terego z vyprávění pod svíčkou.

 

 A obrázek Lionela už je pryč.

 

24.10.2009

I dneska mě přepadla čmárací nálada a z pokusu vylezla představa, jak by mohla vypadat sestřenka Tonksové bystrozorka Sheila Gaietová. Ovšem jestli máte pocit, že by měla vypadat jinak, nezdráhejte se ozvat.

EDIT : Ozvali jste se a máte pravdu, Sheila by měla být starší a působit silnější. Takže obrázek je fuč a vrátí se, až předělám :c) Zatím mi můžete pomoct tak, že mi napíšete, konkrétně komu by se měla podle vás podobat.

 

 

7.11.2009

Tak se podařilo nakreslit novou zamilovanou bystrozorku. A přidávám k ní slíbený útržek z kapitoly.

 

 

15.11.2009

K nové bystrozorce jste nikdo nic neřekl, takže jí považuju za schválenou. Nařídila jsem si od kreslení pauzu, ale mám oprávněné pochyby, že to vydržím, tudíž se tu brzy může ukázat další postava z vyprávění.

 
Zde můžete přidat svůj komentář


Jméno
:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: