Piskoviste

 

Jistě to znáte sami – přátelé posílají různé hovadinky pro pobavení, pro ukrácení volné chvíle. Pravda, zapomínají se zeptat, kde tu volnou chvíli vezmete :c) Ale pokud byste přeci jen nějakou našli, pojďte si… třeba zahrát.

 

 

DANGEROUS DAVE & BRUTAL BOB

Přiznávám, tuhle si někdy střihnu i já. Zkuste si sestřelit svého cyklistu a samo co nejdál. Stačí pouhé tři kliknutí myší. Prvním odstartujete, druhým uštědříte pálkou počáteční akceleraci.. a třetím vrátíte kaskadéra zpět na start :c) Je to nádherná uklidňovačka, uvidíte sami.

 

 

SLOVNÍ FOTBAL

Čtenáři možná rádi procvičí svou slovní zásobu ve slovním fotbalu. Pravidla jsou jednoduchá – nafasujete pár písmen a v co nejkratším čase se z nich snažíte poskládat co nejvíce podstatných jmen. Jako protihráče si můžete pozvat kamaráda nebo si vyberte ze soupeřů, kteří si právě též touží zahrát.

 

 

HOTDOG BUSH

Budete-li mít náladu vyzkoušet si coby George Bush prodávat hotdogy, máte možnost. Ovšem po pár kolech budete potřebovat obkládek na zápěstí, protože vás tahle myšoidní flashovka pěkně prožene. A pozor na ty, co chtějí vzít roha bez placení !

 

 
Zde můžete přidat svůj komentář


Jméno
:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: