pf2017-5.gif

 

Přátelé,

rok utekl jako voda. Pro mě to byla voda bouřlivá a ničivá, ale nějakým zázrakem jsem ji přestála. Ono zázraků vůbec byla přehršel. Jedním z nich je to, že tu teď můžu být a popřát vám ze srdce spoustu štěstí do Nového roku. Věřím, že pro mě bude rok 2017 cestou sice náročnou, nicméně cestou k lepšímu, a že budeme mít o něco větší šanci se tu častěji vídat a číst.

Jsem teď příliš unavená na to, psát něco víc. Ani netuším, jestli tu vydržím alespoň do půlnoci. Každopádně se pokusím se sem co nejdříve dostat znovu. Novoroční káva už bublá na plotně… myslím na vás.

M.3 x komentář to “PF 2017”


 1. HankaNo Gravatar — Prosinec 31, 2016 @ 23:56

  Sákryš, Magnas, ani nevíš, jak ráda tu ten zápisek vidím! Sedím tu už od večera a každých deset minut refreshnu stránky. Konečně! Vítám tě, přeju všecko nejlepší a nejkrásnější a nezdravější a nejšťastnější a… a… a vůbec! Ozvi se mi, moc se na tebe těším, strašně mi to všecko chybělo. Všechny palce, co mi ještě zbyly, držím v pěstech, aby se ta naděje proměnila ve skutečnost. <3 <3 <3

 2. ElzaNo Gravatar — Leden 1, 2017 @ 8:07

  Krásný nový rok, Magnásku a všichni přišedší či kolemjdoucí. Děkuji za ranní kávu - včera jsem zbaběle padla už po 22. hodině, tak dopíjím ráno.
  Moc doufám a věřím, že se mraky rozplynou a uvidíme se častěji.
  Hodně zdraví, štěstí a dobrých lidí vůkol.

 3. HankaNo Gravatar — Prosinec 27, 2017 @ 12:50

  Silvestr se nám opět přiblížil a já s napětím čekám, jestli letos dorazíš… Sem tam ti píšu i mail, ale odpovědi jsem se zatím nedočkala. Máš vůbec ještě stejnou adresu?
  Strašně ráda bych si s tebou zase popovídala, ta ztráta kontaktu mě mrzí. Neozveš se?Zde můžete přidat svůj komentář


Jméno
:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: