Svíčka

Přátelé,
přeji Vám všem co možná nejklidnější a nejpohodovější předvánoční čas. Doufám, že krátké zastávky u pokračování vyprávění vám v tom alespoň trochu pomohou. Děkuji tímto Haniččce, že si i v této době dokáže najít chviličku, aby z nových kapitol odfiltrovala překlepy a povzbudila k rychlému nadatlování dalších.
Ráda bych Vám v tomto krátkém zápisku stručně odpověděla na otázky, které se za dlouhou dobu odmlky nahromadily v poště. Ne na všechny, to není v mých silách, ale přinejmenším na ty, které se často opakují.
- Kolik kapitol bude vyprávění ještě mít?
Netuším. Popravdě jsem už ani se současným množstvím nepočítala, o čemž svědčí i záložka u povídky, na níž už se nová čísla kapitol skoro nevejdou. Každopádně u Harryho je dnešní kapitolou 21. prosinec, bude se toho dít tolik, že při jedné kapitole denně Štědrý den zažije později než my, ale potom by mu měla zima utéct poměrně svižně a brzy po (jeho) prvním jarním dni by se mělo definitivně rozhodnout o vítězství boje dobra se zlem.
- Kdo ještě umře? (velmi častá otázka)
Také netuším. A co tuším, nepovím.
- Dopadne to dobře nebo špatně?
:c)) Chápu, ale nechte se překvapit. Zajímavé je, že část vás žádá větší a pochmurnější drama a část se přimlouvá za happy end. Příběh si žije svým vlastním životem, já ho mám možnost jen vidět a zapisovat, takže to nejspíš moc neovlivním, nicméně předpokládám, že asi podlehne přání většiny. Ovšem které z oněch přání to je, to vám, já potvora, nepovím.
- Kolik lidí uhodlo identitu Temného přízraku?
Nevzpomínám si už, kdo byl jak blízko. S jistotou vím, že naprosto přesně to uhodl jeden mazaný diskutér a dal mi to dokonale sežrat vlastní půvabnou hádankou, která mě natolik posadila na zadek, že si ji pomatuji i po tak dlouhé době :c)) Jestli vám to k něčemu bude, tak zněla: “Jednoduchá tradukce říká mi, že chybí…” Se závěrem vyprávění vám ji připomenu, začne vám dávat smysl :c)

A to pro dnešek stačí.
Další kapitola už je přidaná a na tu zítřejší si připravte něco sladkého na nervy.

Mějte se krásně,

M.2 x komentář to “Svíčka se krátí”


  1. HankaNo Gravatar — Prosinec 22, 2014 @ 19:33

    Tajemná až do konce, že? :D

  2. YettaNo Gravatar — Leden 6, 2015 @ 8:15

    Ta hadanka je genialni!Zde můžete přidat svůj komentář


Jméno
:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: