Přátelé,

hrozně moc moc moc moc moc Vás zdravím. Bez pár dní uběhl rok a už to skoro vypadalo, že se sem nikdy nedostanu. Ale podařilo se, jsem tu, sice nevím, na jak dlouho, ale budu se toho snažit využít co to jen půjde.

Odpovědi na otázky: co, proč, kdy, jak… a podobně, ty nechám na jindy. Dneska mám odpověď pouze na jedinou otázku, na níž se s věrností až dojemnou ptáte i po tak dlouhé odmlce. Bude pokračovat potterovské vyprávění pod svíčkou?

Sakra že bude!

Nevím, jestli to napadlo dřív JKR nebo mě, ale věřím, že tu teď každý den najdete novou kapitolu a to až do Nového roku. Nevíte, proč zmiňuju JKR? Chyba! Protože údajně od 12.12. každý den (patrně na svých stránkách) píše něco o Harrym. Nemám to ověřeno, ale kdo jste tam byl, dejte vědět. Já teď nemám čas to jít zjišťovat, protože pokud si vzpomínám tak se tu Harry chystá (celý rok, chudák) na hřbitov v Malém Visánku a nechci ho nechat dál čekat.

Takže dost řečí, jdu zapálit svíčku.

Jste báječní,

STÁLE VAŠE

M.

Harry Potter3 x komentář to “Potterovské Vánoce”


  1. ZrzkaNo Gravatar — Prosinec 20, 2014 @ 22:05

    :D

  2. HankaNo Gravatar — Prosinec 21, 2014 @ 8:10

    Nejkrásnější zprávy. Kéž to tak vydrží!

  3. HankaNo Gravatar — Prosinec 21, 2014 @ 11:49

    A co se týče Rowlingové… Moc toho nepíše. Je to na stránkách http://www.pottermore.com, a každý den se tam objeví veršovaná hádanka. Kdo ji uhádne, objeví se mu layout z nějaké scény s Prince dvojí krve, na němž se dají najít předměty k sesbírání, nebo úryvky, které napsala Rowlingová o nejrůznějších věcech z knihy - ale má to spíš encyklopedický charakter, než aby se člověk dozvěděl něco objevně nového.Zde můžete přidat svůj komentář


Jméno
:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: