Agatha Christie

 

 

Ahoj vám všem !

 

Konečně jste se dočkali, je tu další zápisek a hlavně další zaheslovaná kapitola potterovského vyprávění. Protože jste na ni jistě zvědaví víc než na mé stesky („Ach, kde jsou ty časy, kdy to stalo jen za prd ?“), začnu rovnou heslem.

Že si Zlatoslav Lockhart pobyl v nemocnici U svatého Munga ví snad každý čtenář Harryho Pottera. Leckomu však mohlo uniknout, že to nebyl jediný člen bradavického profesorského sboru, který k Mungovi musel. Kdo byl ten další ? Heslem je křestní jméno (a jako vždy – malými písmenky).

Kromě kolabujícího zdraví, připojení a pc zdržel kapitolu i fakt, že mi dala dost zabrat. Neustále do ní nekontrolovaně vplouvaly nové postavy (jedna se držela zuby nehty tak urputně, až tam nakonec vydržela) a s každou další verzí si kapitola vybrala styl nějakého spisovatele, který se k vyprávění vůbec nehodil. Dvakrát zvolila Agátu Christie (nechápu proč, v poslední době jsem od ní nic nečetla), jednou Gardnera (totéž), jednou Rexe Stouta (též nepobírám proč), pak to vzala přes Chandlera a Gulika, a když jí přestali bavit detektivkáři, skončila u Pratchetta. Ve chvíli, kdy jsem to vzdala, kapitola přišla k rozumu a v následující verzi se jakž takž zase vrátila k původnímu stylu. Tedy ne že by si jí to nějak zvlášť povedlo, ale jistá snaha tu je. Ostatně posuďte sami.

Protože mi zdravíčko nedovoluje tu vysedávat příliš dlouho a dnešní kvótu už mám z velké míry vyčerpanou, jdu se zase zvodorovnit. Stále na vás myslím,

Vaše M.

 

 5 x komentář to “Zatrolení detektivkáři”


 1. ElzaNo Gravatar — Srpen 8, 2010 @ 16:20

  Díky, M.! Vylež se a vyleč se. Heslo lehké, funguje bezproblémů, kapitolu jdu teprve číst, ale na první pohled vypadá celá. Díky Ti za ni!

 2. StinovlasNo Gravatar — Srpen 9, 2010 @ 20:41

  jsem rad ze zase pribyla kapitolka, je fajnova! :) akorat jedina poznamka (kterou si jakozto zemedelec nemuzu odpustit): vcely se chovaji, nepestuji :)

 3. SerenityNo Gravatar — Srpen 11, 2010 @ 22:28

  Díky za další kapču. Ale ten konec je dost brutální.

 4. YettaNo Gravatar — Srpen 13, 2010 @ 0:53

  2 Magnas: Jsem moc rada, ze je ti o trochu lip, a samozrejme mam velkou radost z kapitoly. Je nadherna, ale jak asi tusis, ten konec se mi nelibi. Prosim, prosim, ze to jeste nejak zmenis? Jako uplatek ti posilam mailem pisnicku, kterou by mohla hrat Ronova oblibena kapela.

 5. MagnasNo Gravatar — Srpen 14, 2010 @ 11:33

  2 Stinovlas : Aj ! Stydim, napravim.

  2 Yetta : Nadherna pisnicka, nejspis ji sem dam, at se ji potesi i ostatni. Ronovi by se urcite libila :c))Zde můžete přidat svůj komentář


Jméno
:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: