Prima den

 

 

Vítejte u prosluněného zápisku !

 

Ach, bože, to je slast. Okna otevřená dokořán (je v nich síť, aby koťata nevzala roha skokem z okna), sluníčko se snaží svítit, ptáci krásně řvou… a mě jde net.

Už vím, proč mě tak zlobilo připojení a chvílemi vůbec nešlo. Nakonec se „chvílemi“ přetransformovalo na „pořád“ a bylo třeba to prozkoumat a řešit. Cestou od síťovky, přes napájení a kabeláž došlo pátrání až na konec, a hle, úspěch, problém odhalen. Do APčka (Access point – přístupový bod) praštil blesk a roztavil rozbočovač, který ještě nějaký čas skomíral, až zesnul úplně. Nový rozbočovač mě stál úspory na výlet, ale teď už to běhá, nic moc, ale běhá, a mě je z toho blaze.

Někdo by považoval za špatnou zprávu, že mám v nemocných očích opět zánět jak prase. Dobrá zpráva ovšem je, že se mi podařilo objevit kapky, na které nemám alergii a dokonce zabírají. Spáchala jsem test s kapkami, které mám pro koťata a vida, jde to, takže několik lékařů řičí nadšením a mě je spokojeně.

Někdo by se mračil, že se před domem vyvrátil cca pětimetrový stromek, ale dobrá zpráva je, že na nikoho nespadl a půjde (po ořezání) vrátit do země.

A tak je to dnes se všemi zprávami. Kotě Ozzy si zranil oko, ale krásně se mu to hojí, prckové polámaly kytindu, ale ulámané kusy bude možné nechat zakořenit, takže bude kytek víc… a tak dál… a tak dál…

Vy ovšem určitě čekáte hlavně na další potterovskou kapitolku. No, nebudete ji mít celou, ale dobrá zpráva je, že její závěr bude už zítra :c) Najdete ji tu a heslem k ní je odpověď na otázku : Jak zní křestní jméno postavy (malými písmenky), jejíž prostřední jméno je Jean ?

 

Přeji Vám náááádherný slunečný víkend,

Vaše M.

 

Zaheslovaná kapitolka už je celá.

Konec přidán dnes o půl desáté dopoledne.12 x komentář to “Dobré zprávy”


 1. IvikNo Gravatar — Červen 5, 2010 @ 17:29

  Heslo pěkně napoprvé,tak se mi to líbí :-)

 2. YettaNo Gravatar — Červen 5, 2010 @ 22:42

  Ja jsem to musela hledat, ale slo to rychle. Jenom jsem ted na nervy kvuli tomu konci. Ze ja jsem sem vubec chodila, mela jsem to vydrzet a prijit az zitra.

 3. MagnasNo Gravatar — Červen 6, 2010 @ 8:24

  Mate to tam, milackove moji

 4. kattyNo Gravatar — Červen 6, 2010 @ 9:02

  ó můj bože… tak tohle je dokonalá kapitolka. Fakt sem to nečekala. Jen doufám, že je to opravdu tak, jak to teď vypadá. Klobouk dolů, fakt úžasný. Předchozí kapitolka byla taky úplně skvělá. Můžete mi pls někdo říct, jaký bylo to minulý heslo, ať vim, jak moc jsem blbá?? Díky :D

 5. MagnasNo Gravatar — Červen 6, 2010 @ 10:21

  Ponekud opozdene je prenastaven cas komentaru na letni. Priste do me, prosim, vcas nekdo stouchnete :c)

 6. MagnasNo Gravatar — Červen 6, 2010 @ 10:30

  2 Katty : Kus, broucku, nemluv tak nepekne o sobe. Heslo minule kapitoly zamotalo hlavu mnoha ctenarum. Vsichni jmenovani umreli 31.10. a melo to byt napsano anglickym slovem, tedy heslo znelo : halloween. Na souvislost mezi postavami prisla rada lidi, ale malokdo si vybavil, co je to za den.

 7. ElzaNo Gravatar — Červen 6, 2010 @ 18:41

  Vše funguje. Na jedničku. :wink:

 8. SsethNo Gravatar — Červen 6, 2010 @ 22:32

  Ďakujem

 9. MagnasNo Gravatar — Červen 6, 2010 @ 23:05

  2 Sseth : Rado se stalo. Doufam, ze i ja se brzy dockam pokracovani na tvych strankach.

 10. MagnasNo Gravatar — Červen 6, 2010 @ 23:13

  2 Elza : Diky.

 11. ElzaNo Gravatar — Červen 13, 2010 @ 20:38

  :x Chodím sem půl neděle… a nic… :cry: Mno, nebudu Tě, Magnas, honit. Ale abys věděla, že číhám. :roll: :D

 12. MagnasNo Gravatar — Červen 13, 2010 @ 20:48

  2 Elza : Kvuli tobe, Elzicko, to vyhazuju ven jeste nedodelane a bez zapisku, at si muzes cist … A ted to jdu dodelat :c)Zde můžete přidat svůj komentář


Jméno
:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: