Retarda

 

Mniau, přátelé zápisníčku,

 

tak jsem tu ondyno nastínila teorii, že paničku při psaní někdy ovlivňuje to, co právě prožívá. Začínám si tím být skoro jistá. Nechce teď nechat ani našeho kocoura, aby jí šmíroval přes rameno, ale přeci jen se mu podařilo alespoň něco vypátrat a podle toho, co mi prásknul, není o co stát. Chudák Harry ! Co ten teď musí zkusit…

 

Snad je to tím, co se dělo. Nezačalo to tak špatně… Pravda, paničce bylo trochu víc šoufl, ale nic moc si z toho nedělala. Ani spiklé živly jí nijak zvlášť nerozhodily, jen hudrovala, že nezbyl prostor na psaní. Odpad se podařilo jakžtakž opravit, potopu zlikvidovat, díra ve zdi vypadá docela dekorativně a kromě mikrovlnky nic neshořelo. Z nějakých záhadných důvodů se panička začala tvářit spokojeně, jak už dlouho ne. Dá se…

 Censored

…rychle a tvrdě se dá spadnout z vrcholu štěstí dolů. Tomu říkám sešup.

 Pár dní byla panička jak mátoha, jako tělo bez duše, ale už se z toho trochu sebrala, má blbé kecy a nadává mi do budoucích vypelichaných předložek, takže už je vcelku v pohodě. Jen se tak nějak… bojí štěstí.

Mno a podle toho, co blábolil kocour, tak Harry teď bude jak na tobogánu.

Jak říkám, chudák Harry…

 

Mějte se krásně a bez sešupů,

Vaše bonzácká kočka Retarda

 

 


 

Přátelé,

má užvaněná kočka Retarda tu napráskala víc, než bylo zdrávo, tudíž zasáhla cenzura. Pro ty, kdo vědí, co obsahoval, dodávám, že výsledné skóre bylo 2:1. Tečka a obraťme listí.

Faktem je, že se události tohoto týdne asi na psaní vyprávění odráží, přinejmenším mě odbrzdily a konečně jsem se s povzdychem vrchla do vážnějších… chvílemi až odporných pasáží příběhu. Jen se musím hlídat, aby se nevloudily tendence k černému humoru :c) Ale snad se mi to zatím daří, ostatně to posoudíte sami a doufám, že už brzy.

Omlouvám se všem, kdo čekají odpověď na mailík. Obávám se, že se dočkají až příští týden, ale ! Možná dřív než o víkendu. Ovšem nechci nic slibovat, není to jisté.

A teď rychle pa, anžto utíkám k novému zápisku.

M.3 x komentář to “Sešup - Censored”


 1. ElzaNo Gravatar — Listopad 14, 2009 @ 17:56

  Drahá Retardo,

  děkuji za zprávy z bojiště. Vyřiď prosím své paničce, že na ni myslím a věřím, že vše špatné je pro něco dobré. Jen občas trochu trvá, než se přijde na to, k čemu to bylo. Přeji jí ještě hodně čokolády a Tobě, aby měla co nejčastěji slunnou náladu.

  Tvá Elza

 2. HankaNo Gravatar — Listopad 14, 2009 @ 18:02

  M,
  nemám slov… Jak slyším autonehoda… při jedné jsem přišla o tátu a ač už je to 15 let, vždycky se ve mně všechno zastaví, jak jen slyším to slovo. A když se někdo z mých blízkých nevrací v určený čas, dostávám amok a telefonuju na všechny strany. Asi už do smrti z toho budu trochu na hlavu. Přesto znovu prosím, nevraždi těch postav moc, pěkně prosím, smutně koukám… :( Ať z toho nemusí být na hlavu i Harry!

 3. MagnasNo Gravatar — Listopad 15, 2009 @ 14:37

  2 Elza a Hanka : Mituli !Zde můžete přidat svůj komentář


Jméno
:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: