Zdravím vás, koťátka moje,

 

zatím sice ještě nejsem ve stavu tvořit víc, než seznam nákupu, ale slíbila jsem vám, že tu přeci jen něco na čtení najdete. Bude to tentokrát (ó, už slyším to zklamání) literatura zcela nepotterovská, nicméně i tak věřím, že alespoň některým z vás udělá radost. A co že to je a bude ? Povídky Š&G Nehleďte zatím moc na design, zlobí mě očka a nebylo moc času na úpravu. Ale co nejdříve napravím.

Teď mažu ulovit mamuta k obědu.

Vám všem senza den a spoustu pohody,

M.

 

P.S. Samozrejmě tam budou přibývat další :c)3 x komentář to “Pomalu, ale přece”


 1. StinovlasNo Gravatar — Září 21, 2008 @ 13:03

  tak to je fajn, simka s grossmanem mam rad :)

 2. Mik159No Gravatar — Září 28, 2008 @ 23:11

  Povidky dua S+G jsou nnaprosto supr, ale nejlepsi jsou v jejich prednesu!! Tak si to clovek uzije nejlip. maj dar proste vypichnout urcity pasaze z textu, kterych si normalne ctenar ani nevsimne!
  P.S. Skouseli jste nekdo orat pole zatazenej v pluhu??

 3. KysNo Gravatar — Říjen 9, 2008 @ 16:14

  Ahoj Mag, chci tě přizvat k projektu který právě rozjíždím. Jmenuje se Tandem a spočívá to v tom že neomezený počet lidí čte zároveň stejnou knihu, na které se dohodnou, ve stejném tempu a povídají, komentují, hádají se o obsahu dle libosti. Tandem proto, že jsme nejdřív byli dva a probíhali to na ICQ. Třeba je to co Ti dá nový impuls po kterém voláš. http://www.assez.7x.cz/prvni-knihaZde můžete přidat svůj komentář


Jméno
:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: