Další blesková hádanka – koho v HP hraje tato slečna ? Tuším, že tentokrát bude mít mimořádně rychlé řešení.

 

 

Hadanka


Tady vážně nebylo co řešit….

 

 

Emma Watson

 

 

Emma Watson

 

 

Emma Watson

 

 

Hermiona Grangerová

 

 

Narodila se 15. 4. 1990 v Paříži jako Emma Charlotte Duerre Watson. Jméno má po babičce, příjmení po anglickém tátovi Chrisovi a maminka Jacqueline pochází z Francie. Oba rodiče jsou právníci. Když bylo Emmě pět, přestěhovali se do Anglie, ale brzy se rozvedli. Emma žije v Oxfordu s matkou a o tři roky mladším bratrem Alexem. Za otcem jezdí do Londýna.

Na škole jí od malička bavilo drama, kreslení a sport. Předtím, než byla objevena pro filmovou sérii HARRY POTTER, chodila vlastně jen do dramatického kroužku a v sedmi letech vyhrála recitační soutěž. Už za dva roky se ale s pár kamarády z kroužku zůčastnila castingu, a po několika týdnech jí pozvali do jedné místonosti s Rupertem Grintem a oznámili oběma, že byli do filmu vybráni coby nejlepší kamarádi Harryho. V deseti letech se tedy stala Hermionou Grangerovou.

Kromě Harryho Pottera má na svém účtu i dvě další role : Ballet Shoes (2007) a Příběh o Zoufálkovi (2008, hlas). Chystá v příštím roce natočit také film Napoleon and Betsy. Je to poněkud překvapivé, protože už léta tvrdí, že herectví se „asi“ nebude chtít dál věnovat. Přiznávám (a nejspíš tím popudím její příznivce), že po třetím dílu HP mě toto prohlášení potěšilo. Zatímco v prvních dvou mě nadchla, ve třetím pro mě byla obrovským zklamáním. Asi nejhorším momentem bylo její afektované přesvědčování, aby vzal Hagrid po seknutí Klofanem Draca na ošetřovnu. V dalších pokračováních si to zase vyžehlila, tak uvidíme, jak se jí bude dařit dál.

Kdo se chce o Emmě dozvědět víc, určitě by měl navštívit její stránky (mimochodem moc pěkně udělané), kde si kromě jiného může prohlédnout méně známé obrázky z připravovaného HP6.

 

 2 x komentář to “Kdo koho hraje LIII.”


  1. tinaNo Gravatar — Červenec 3, 2008 @ 9:34

    tak toto je lahkeeee to je Emma Watson(Hermiona Grangerová) :D

  2. Mik159No Gravatar — Červenec 3, 2008 @ 12:54

    Jen jestli to nebude nejakej chytak!! :mrgreen:Zde můžete přidat svůj komentář


Jméno
:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: