Počet tipů se snižuje, je tedy znát, že už vám teče do bot, cha ! Už to není tak jednoduché, co ? A bude hůř…

V jaké potterovské roli najdete tuhle roztomilou tvářičku ? :c)

Hadanka


Jen Hannellka měla odvahu si tipnout. Uhodla ? Je vidět, že nikdo z vás nezná Sex Pistols.

 

 

Edward Tudor-Pole

 

 

Edward Tudor-Pole

 

 

Mr. Borgin

 

 

Edward Tudor-Pole (* 6.12. 1955) je kupodivu více než herec anglický muzikant a zpěvák, známější pod jménem Eddie Tenpole. Fanoušci Harryho Potera jej však znají jako Mr. Borgina z krámku na Obrtlé ulici Borgin & Burkes. Mr. Borgin je sice nenápadnou, leč docela podstatnou postavu.

Edward by snad mohl ujít některému potterfandovi, ale snad neexistuje žádný fanda britské punkové kapely Sex Pistols, který by ho neznal. Edward byl v Sex Pistols považovaný za plnohodnotnou náhradu Johnnyho Rottena. Harry Potter a Sex pistols toho má společného víc. Ve skvělém snímku Sid a Nancy o životě a smrti baskytaristy Sex Pistols Sida Viciouse si totiž zahrál hlavní roli Gary Olman (Sirius Black) a tvrdí se, že právě tato role ho vynesla vzhůru.

Pokud si chcete Edwarda poslednout, požádejte strýčka Google třeba o písně : „The Great Rock ‘n’ Roll Swindle“, „Rock Around The Clock“, and „Who Killed Bambi?“… a kdo by se chtěl podívat, jak vypadal „Mr. Borgin“ před pětatřiceti lety, může juknout na video :c)

Pokud Edwardovo příjmení někomu připomíná starý šlechtický rod Tudorovců, nemýlí se, Edward je skutečně s tímto rodem spřízněn.

Hrál zhruba ve třiceti snímcích, například : The Great Rock ‘n’ Roll Swindle, Punk Can Take It, s Garum Oldmanem v Sid a Nancy, Bídníci (1998), Oliver Twist (2007).

 

 

7 x komentář to “Kdo koho hraje IL.”


 1. HannellkaNo Gravatar — Červen 20, 2008 @ 8:27

  No já si myslím, že je to Robert Wilfort - fotograf Rity Holoubkové, ale že bych si byla nějak extra jistá, to se teda nedá říct :twisted:

 2. HannellkaNo Gravatar — Červen 20, 2008 @ 9:05

  Tak teď sem se teda mistrovsky spletla :evil: a musím opravit samu sebe. Můj nový tip je Edward Tudor-Pole alias Mr. Borgin.
  A tímto stahuju svůj první tip :D

 3. NobodiesNo Gravatar — Červen 21, 2008 @ 15:13

  Jaj, tak tohle doopravdy nevím :D Ale ten Hannellčinej typ Borgina není špatnej… 8)

 4. SimuseeNo Gravatar — Únor 17, 2009 @ 21:26

  Mě příde že je to školník Filch a nemůžu si pomoct xD

 5. Harry PotterNo Gravatar — Listopad 14, 2010 @ 2:29

  Hey thank you for the wonderful article it had been genuinely useful , I hope you will just publish additional about this ! This topic rocks

 6. Harry PotterNo Gravatar — Listopad 15, 2010 @ 3:03

  I think you have a great page here… today was my first time coming here.. I just happened to find it doing a google search. anyway, good post.. I’ll be bookmarking this page for sure.
  watch harry potter and deathly hallows online

 7. MaitaVerWerNo Gravatar — Únor 1, 2011 @ 20:18

  co szukalem, dziekiZde můžete přidat svůj komentář


Jméno
:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: