Melu z posledního a půjdu skočit pod duchnu. Ale napřed přidám další, tentokrát jednoduchou hádanku, a svěřím se, že mi přišel prima majlík, v němž někdo z vás odhalil, podle jaké herečky vznikl obrázek profesorky Rosewoodové v HP 5 a ½, a co víc, dokonce i uhodl, jakému herci by slušel Mistr Bubble, respektive dostala jsem nápovědu, obrázek kterého herce by šel použít v případě, že by se i vznikající příběh jednou dočkal animace, a byla to trefa, protože přesně tohoto jsem si při psaní představovala. Ale o tom všem až příště. Teď rychle hádanku, ať neodpadnu dřív, než jí sem stihnu dát.

Koho hraje ve filmech o Harry Potterovi tenhle fešák ?

Hadanka


Hádanka byla opravdu jednoduchá, takže jste uhodli okamžitě a přítomné dámy se shodly na tom, že herec je opravdu fešák :c)

 

Ralph Fiennes

 

Ralph Fiennes

 

 

Ralph Fiennes

 

 

Voldemort

 

Když pronikla zpráva, že Voldemorta má hrát Ralph Fiennes, zděsila jsem se. Jak může takový pěkný mužský hrát Voldyho, který byl v mých představách … no, přesně takový, jakého ho Ralph Fiennes hraje, zkrátka zklamání se nekonalo.

Fiennes rozhodně nepatří mezi herce, které by šlo snadno strčit do nějaké škatulky, za to patří mezi ty, kteří dokáží přesvědčivě zahrát snad vše. Z dlouhého výčtu filmů, z nichž ho můžete znát, tedy jen namátkou : Schindlerův seznam, Anglický pacient, Oněgin, Červený drak či Krásná pokojská. Hodně se teším na zfilmování sedmého dílu Harryho Pottera, kde dostane více prostoru a věřím, že bude opět skvělý a krásně odporný.

 5 x komentář to “Kdo koho hraje XXIII.”


 1. tinaNo Gravatar — Květen 13, 2008 @ 6:16

  mno ak sa nemylim tak je to Ralph Fiennes(Lord Voldemort) 8)

 2. HankaNo Gravatar — Květen 13, 2008 @ 11:54

  Určitě Ralph Fiennes - moc pěkný Voldemort, ne?

 3. StinovlasNo Gravatar — Květen 13, 2008 @ 12:47

  jj, voldemort - ralph fiennes :)

 4. DeathwingNo Gravatar — Květen 13, 2008 @ 15:43

  teda, ten je pěknej….škoda že v HP je zloduch…ale je to voldy

 5. MagnasNo Gravatar — Květen 13, 2008 @ 21:53

  Nj, sexy Voldy :c))Zde můžete přidat svůj komentář


Jméno
:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: