Kočka Retarda, která tu za mě občas zaskakuje, mi opět vrátila klávesku. Učinila tak za běhu, neboť jí právě pronásleduje zamilovaný kocour, sám ovšem pronásledován malou, leč neuvěřitelně rychlou chlupatou kuličkou přezdívanou Angie nebo Kurňanepleťsemipodnohy, případně Děsněšimráš.

Pozn.: Údajně jde o kotě, ale osobně jsem přesvědčená, že je to špatně vybarvená kluběnka. Pro ty, kteří si kouzelného tvorečka z HP světa nedokáží vybavit, připomínám, že je to krotký tvor kulovitého tvaru, pokrytý hebkou, hořčičně zbarvenou srstí. Miluje mazlení a lehce se o ni stará. Je-li spokojená, vydává tichý bzučivý zvuk. Čas od času se z těla vynoří dlouhý růžový jazyk a spořádá, na co přijde - od zbytků jídla až po pavouky, včetně holubů z nosu spících kouzelníků.

A nyní Retarda proběhla pod monsterákem, kocour to vzal plavným skokem zkrz mohutné listoví. Kluběnce, tedy Angii ovšem skok nevyšel a skončila na zácloně zavěšená za zuby jako veverka z Doby ledové. Moment, jdu jí vysvobodit. Konec reportáže.

 

 

Tak, jsem zpět. A nyní k věci, tedy k další hádance. Kohopak hraje v potterovské filmové sérii tento herec ?

Hadanka

 

Ale no tak, chcete mě ošulit odpovědí buď a nebo ? Ne ne, odpovědí je jen jedno jediné jméno.


A už tu máme první trefu, takže kdo je zvědavý, může se podívat na výsledek.

Sipka dolu

 

Verne Troyer

 

 

Griphook

 

Griphook

 

 

Nevysoký herec na obrázku je Verne Troyer, který si zahrál gringottského skřeta Griphooka (a v sedmém díle si ho nejspíš střihne znovu). Ve svých rolích je málokdy k poznání a i ten, kdo ho okamžitě poznal v sérii Austin Powers možná zaskočené zamrká při zjištění, že si Verne zahrál třeba v Mužích v černém nebo v Sabrině, mladé čarodějnici a v desítkách dalších filmů.

 6 x komentář to “Kdo koho hraje VI.”


 1. HankaNo Gravatar — Duben 22, 2008 @ 6:19

  To je jasné, takhle malý může být jen profesor Kratiknot - Warwick Davis. Mimochodem, hrál ve filmech HP více rolí - například skřeta v Gringottovic bance v Kameni mudrců.

 2. MozkomorNo Gravatar — Duben 22, 2008 @ 7:13

  Možný by to bylo, ale já se v těch hercích oprvdu vůbec nevyznám…

 3. JoanneNo Gravatar — Duben 22, 2008 @ 13:05

  Buďto Kratiknot nebo nějaký skřet si myslím :)

 4. MayaPNo Gravatar — Duben 22, 2008 @ 16:10

  To je Kratiknot. Už podle výšky :)

 5. MagnasNo Gravatar — Duben 22, 2008 @ 16:17

  Hmmm, ne. Je to hodne znama postava, ale profesor Kratiknot to neni.

 6. HankaNo Gravatar — Duben 22, 2008 @ 17:05

  Není to Kratiknot? Tak pak už mě napadá jen Verne Troyer, co hrál Griphooka. Doprovázel Harryho Hagrida v Kameni mudrců v bance k jejich trezorům.Zde můžete přidat svůj komentář


Jméno
:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: