S přehledem jste rozlouskli první hádanku a poznali úžasného herce, který v HP filmech ztvárnil Severuse Snapea. Přiznávám, že Alan Rickman patří již dlouhá léta k mým favoritům, získal si mě už dávno v předpotterovských dobách a svým profesorem lektvarů dal tomu štempl. Jestli si někdo z vás dovolí říct, že jako Snape není skvělý, toho vydědím.

 

Severus Snape

Našlo si ke mně cestu jedno kouzelné starší video sestříhané z různých „AR“ filmů. Jeho autorka Cindali (pověst praví, že je to dokonce dívčí autorské duo) sice zjevně neměla k dispozici filmové ukázky podobné kvality a rozlišení, takže o kvalitě obrazu se hovořit nedá, ale video je sestaveno tak bravurně a v nádherném souznění s průvodní muzikou, že to dostane a pobaví každého, kdo má Alana Rickmana rád. Takže Cindali, díky !

Komu se po rozkliknutí video nezobrazí správně a rád by jej viděl, nemusí zoufat, bude se poblíž toulat link na stažení.

 

 

 

Download videa Sex bomb (formát WMV).

 2 x komentář to “Sex Bomb Alan Rickman”


  1. werzaaNo Gravatar — Únor 16, 2009 @ 21:03

    Tak to je opravdu moc povedené a krásně tam jsou zobrazeny skoro všechny role Alana..! :-) :wink:

  2. RickmankaNo Gravatar — Září 3, 2009 @ 15:39

    Já Alana úplně miluju!!!Podle mě je Sydney fkt moc a moc hezkej, co hezkej? Nejhezčí herec na celé naší planetě!!!
    Patrick je vážně ten nejúžasnější herec a i muž na celym světě…JÁ HO BUDU PROSTĚ NAVĚKY MILOVAT!!!Zde můžete přidat svůj komentář


Jméno
:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: