Po několik dnech, kdy se mi dařilo získávat tu skvělou chviličku u písidla s netem a dalo se pravidelně přidávat obligátních pár řádků k vyprávění HP pod svíčkou, přichází znovu časy méně přívětivé, v nichž se to ještě více hemží bílými plášti, studenými stetoskopy a lektvary, které mají ke kafi trestuhodně daleko. Tradiční psací půlhodinka se teď tedy bude konat občasně, jak se zrovna zadaří. Doufám, že se tak stane dostatečně často, abyste nechmuřili. Vzhledem k počtu reakcí mám za to, že se nijak velké chmury konat nebudou :c)

Nicméně… abyste se až tak nenudili, mám tu takovou legrácku pro pottermaniaky. Co myslíte, jak dobře znáte filmové postavy z Harryho Pottera, respektive jejich představitele ? Mám tu totiž pár fotografií herců. Jsou to fotky civilní i záběry z jiných filmových rolí, jsou jak z poslední doby, tak řadu let staré. Troufnete si uhodnout, kdo koho hraje v HP filmech ?

Pro začátek něco opravdu jednoduchého. Kdo je tohle, poznají jistě všichni. Nebo snad ne ? :c)

 

 

Herec z HP7 x komentář to “Kdo koho hraje ?”


 1. Mik159No Gravatar — Duben 15, 2008 @ 0:08

  Tak todle je opravdu jednoduchy!!

 2. MozkomorNo Gravatar — Duben 15, 2008 @ 13:35

  To bude Remus, ale nejsem si jist:-), já se v těch hercích moc nevyznám…

 3. DeathwingNo Gravatar — Duben 15, 2008 @ 15:45

  nene, tohle je severus

 4. StinovlasNo Gravatar — Duben 15, 2008 @ 16:04

  jj, je to Alan Rickman aka Severus Snape :)

  odpovedel bych uz driv, ale tyhle stranky mi vecne padaj :/ asi spatnej hosting

 5. HankaNo Gravatar — Duben 15, 2008 @ 19:10

  Jasně, je to Alan Rickman alias Severus Snape. Mimochodem, poznali jste ho i v okouzlující roli šerifa z Nottinghamu v nedávno opakovaném filmu Robin Hood, král zbojníků? (Robina si zahrál Kevin Costner).

 6. StinovlasNo Gravatar — Duben 15, 2008 @ 22:26

  na tv nekoukam :)

 7. MagnasNo Gravatar — Duben 18, 2008 @ 10:33

  2 Stinovlas : Mas pravdu, hosting opravdu zlobi. O pretizeny server se delime s mnoha dalsimi strankami a minimalne jednim forem, takze neco tu delat je obcas dost o nervy. Na druhou stranu je to za par korum mesicne, takze co za to cekat.Zde můžete přidat svůj komentář


Jméno
:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: