Zdar, jsem tu ještě jednou já, váše oblíbená zpravodajská kočka. Panička tu dneska klimbá nad kafem, které už vychladlo natolik, že by na něm mohly mouchy hrát hokej. Klimbá tu proto, že brutálně zlobí připojení a nedá se pořádně nic dělat.

Musím jí ale pochválit (a zaťukat to drápkem na špičák), dneska ještě nic nezvrzala, nebo rozhodně ne nic zásadního. Jen nechce vydržet v posteli a vymlouvá se na záda. Tak blbá výmluva !

Každopádně dneska vrní blahem. Z antikvariátu jí přišla knížka Hájili jsme hrad (William Eastlake), snad jediná knížka, která začíná slovy “Ta děvka !”, každopádně jedna z nejúžasnějších knížek s tématikou Druhé světové války, při jejímž čtení vás třeba napadne, co byste dělali, kdybyste byli profesorem hudby a kousek od vás po tmě v rákosí falešně hrál nepřítel, německý voják na hlídce, na špatně vyřezané píšťalce.

Samo ta moje holka před chvilkou psala další kousek, necelou třetinku střípku vyprávění HP pod svíčkou, ale dneska text ještě nezviditelní, páč to nestojí za reč. Čekejte střípek naprosto zcestný a šílený, ale důležitý (tudíž ho nesmí pokonit). Bude o dvou naprosto nesmyslných dopisech, a v tom duchu se bude i jmenovat. Ovšem panička slibuje, že časem se vám záhadu těch psaní podaří rozlousknout a než vyprávění skončí, přestanete si (doufejme) myslet, že to psala pod vlivem omamů nebo po lobotomii.

… moment…

Tak už je to tu. Probrala se, chtěla si takovým hranatým zapalovačem zapálit znovu svíčku a podpálila si místo toho ruku, páč ten zapalovač držela obráceně. Je ještě fakt mimo. Takže se s vámi loučím, jdu jí nekompromisně dostrkat do postele a místo studeného kafe dostane teplý čaj.

 

Krásnou kočičí brou,

Vaše Retarda

 

P.S. pro čtenáře Mozkomora : Možná retardovaná, ale nikdy ne potrhlá. Dokonce ani ne trhlá, a to i přesto, že když jsem spadla do odpadkáče, tak mi bylo vyhrožováno přetrhnutím.4 x komentář to “Mňau podruhé”


 1. Mik159No Gravatar — Březen 16, 2008 @ 22:49

  2 Retarda : Musim se Mozkomora zastat, retardovana se mi nezdas, ale “lehce potrhla” to celkem vystihuju (no mozna bez toho lehce ;-) )
  2 M. : Jak se ti povedlo skrtnout kdyz si ho drzela opacne?? To asi nepochopim!

 2. MagnasNo Gravatar — Březen 18, 2008 @ 22:15

  2 Mik159 : Jsem proste sikovna, no :c)) Je to maly hranaty zapalovac temer ctvecoveho tvaru oramovany kolem dokola vystupujici listou jine barvy. Po stisknuti listy na jednom boku se cast listy nahore (drzis-li to ovsem spravne) odklopi a vyjede plaminek. ve stavu zpitomelem lze snadno strany zamenit a hrat si na Palacha.

 3. Mik159No Gravatar — Březen 18, 2008 @ 22:48

  2 m. : Sikovan ses, otom neni pochyb. Nebyly by teda lepsi sirky??

 4. StinovlasNo Gravatar — Březen 18, 2008 @ 23:13

  mno nvm, kdyby na to potrebovala poradne videt, mohla by skrtat k sobe a pred ocima.. oOZde můžete přidat svůj komentář


Jméno
:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: