« Předchozí stránka

Svíčka

Přátelé,
přeji Vám všem co možná nejklidnější a nejpohodovější předvánoční čas. Doufám, že krátké zastávky u pokračování vyprávění vám v tom alespoň trochu pomohou. Děkuji tímto Haniččce, že si i v této době dokáže najít chviličku, aby z nových kapitol odfiltrovala překlepy a povzbudila k rychlému nadatlování dalších.
Ráda bych Vám v tomto krátkém zápisku stručně odpověděla na otázky, které se za dlouhou dobu odmlky nahromadily v poště. Ne na všechny, to není v mých silách, ale přinejmenším na ty, které se často opakují.
- Kolik kapitol bude vyprávění ještě mít?
Netuším. Popravdě jsem už ani se současným množstvím nepočítala, o čemž svědčí i záložka u povídky, na níž už se nová čísla kapitol skoro nevejdou. Každopádně u Harryho je dnešní kapitolou 21. prosinec, bude se toho dít tolik, že při jedné kapitole denně Štědrý den zažije později než my, ale potom by mu měla zima utéct poměrně svižně a brzy po (jeho) prvním jarním dni by se mělo definitivně rozhodnout o vítězství boje dobra se zlem.
Číst celý zápisek »

The Show Must Go On

 

 

 

Ahoj Vám všem,

uběhlo několik měsíců a jistě Vás nepřekvapí, že můj pestrobarevný život byl opět samý kotrmelec :c)

Ty z Vás, kteří se mnou prožíváte počítačovou anabázi, jistě rozchechtá, že opět píšu ze staré plečky (konkrétně z kopuletého vyřazeného serveru). Možná si říkáte: „Jak je to možné? Budiž, když vyhoří starý comp a nahradí se ještě starším, není divu, že ten brzy skončí též, a v zásadě nijak zvlášť nepřekvapí, když se to děje stále dokola. Ale přece nevyhořel úplně nový počítač?“

Nevyhořel, milé děti, zkrátka jsem najednou zjistila, že žádný nemám :c))

Číst celý zápisek »

 

Pozar

 

 

Zdravíčko, drahoušci :c)

 

Když je všechno na h…, nemusí to nutně znamenat, že je to k ničemu. Existují i věci, které ač na h…., stojí za to.

Dneska mě rozesmála vzpomínka na příběh Vlasty Redla o tom, kterak hoří horní heršpická hospoda Hrbatý hrozen. V tu chvíli bylo jasné, že se s vámi o něj musím podělit, neznalým jej představit a znalým připomenout. Doufám, že vás pobaví. Protože kdyby se mi vás nepodařilo alespoň maličko rozesmát, tak by to bylo vážně na h….

 

 

A teď k Harrymu.

Číst celý zápisek »

 

… a zápisek po kouskách

 

Rozsypany caj

 

 

Zdravíčko vám všem !

 

Pravděpodobně už jste mnozí z vás zažili, co umí špatně nastavená nebo rozbitá tiskárna. Místo aby z ní lezla úhledná písmenka, tak skvěle čitelná narozdíl od toho, co mnohým z nás vzniká pod tužkou, začne dávit papíry poseté znaky připomínajícími rozsypaný čaj.

Ne, neřeším teď tiskárnu. Probírám se torzy souborů zachráněných z poškozeného disku havarovaného počítače. Veřte nebo ne, vypadá to úplně stejně. Nechci čaj ani vidět, jdu si pro kafe !

A vy si zatím, chcete-li, můžete přečíst (konečně) přepsanou, (konečně) učesanou a (konečně) přidanou kapitolu 69. Nezapomenutelná noc II. Nejásejte, anžto je to ta, kterou uz většna z vás dávno přelouskala v zaheslovaném stavu. Ale ! - není vyloučeno, že během dneška či zítřka přibude ještě jedna, nová, neošmataná a v záruce.

Tudíž se s vámi zatím ani neloučím, protože natolik věřím ve svůj brzký návrat, že by to ani nestálo za to.

 

Jsem zpět a je tu (ano, konečně) další hádanka.

Číst celý zápisek »

U me snezi

 

  

- Ještě žiju :c)

- Volné registrace byly opět dočasně zastaveny.

- Účty registrovaných uživatelů budou selektivně promazány.

- Oproti původnímu plánu dojde k předělávce stránek možná dříve, než po dopsání povídky.

 

 

Moji milí přátelé a pocestní,

děkuji vám, že mi zachováváte přízeň i přes mé dlouhé odmlky. Děkuji i vám, kteří jste mě zalarmovali kvůli nedostupnosti stránek a záhadné ztrátě dat. Nedostupnost byla způsobena plánovaným upgradem serveru, na nějž provozovatel předem upozornil, ovšem mě ta informace minula. Upgrade nás následně připravil o kalendář v pravém menu, nicméně už teď tam visí jakás takás prozatímní náhrada. Většině z vás to jistě bude jedno a spíš oceníte, že zápisníček nyní běhá o něco rychleji. Bohužel to nebyl jediný problém – už podruhé došlo k napadení stránek a nejspíš by mi neprošlo snažit se vás přesvědčit, že jistě šlo jen o žertovné laškování Ministerstva čar a kouzel.

  Číst celý zápisek »

« Předchozí stránka