Dnešní novinky se týkají opět Discworldu. Objevily se odkazy na stažení filmů a CZ titulků a pro vášnivé čtenáře se našel i zajímavý odkaz u knížek (míněno zeměplošských novel).

Brzy se ukáže stručné povídání o dalších “pratchettovkách” a přibude rozcestník.

Co bude dál ? Hmm….to se uvidí… :c) Ovšem není to tak velký odpočinek od HP, jak by se zdálo.

Edit : Áááá ! Málem bych zapomněla. Psala jsem se s titulky, abych zjistila, že už dávno existují. Njn, stačilo se lépe dívat. Odkazy jsou tedy na ty, které dělal někdo jiný dávno přede mnou.

Dobrá zpráva pro příznivce Zeměplochy - v sekci film přibyl odkaz na download filmu Soudné sestry. Zhruba během dvou dnů (aaa nebooo jako vždy o víkendu) se tamtéž ukáže i odkaz na české titulky. Neoldian mi pomohl odhalit záhadu nepřeložitelného slova - špatně jsem ho odposlouchala, tudíž mi nedávalo smysl. Nicméně jsem ho provizorně přeložila správně (když je štěstí unaveno, sedne si i na mě :c)) Zbývá mi tedy jen korektura a dodělat načasování.

Porušeno “pravidlo víkendu” a plánovaný odkaz “Film” v zápiscích Discworldu je funkční už teď. Mám asi deset minut na spánek. To už se nevyplatí. Dáte si ještě někdo kafe ?

Neděle 6.1.07 - Přibyly první zápisky o Discworldu.

Mám cukání se vrhnout do chybějících češtin k discworldím hrám, ale vzhledem k tradičnímu nedostatku času nejspíš zůstane jen u cukání.

O příštím víkendu tam zase kousek přibude… a věřím, že potěší.

Je to docela příjemný relax od opisování flashe Harry Pottera ke korekturám. Korektury samozřejmě běží, jen pomocníčka skolila chřipajzna.

Prima nedělní odpoledne,
M.

EDIT:
Huh, tak to bylo ponekud trapné. Zapomněla jsem sem ten Discworld dát, takže odkaz nadával, že nic neukáže. Stydím. červenám… napraveno… :c))