« Předchozí stránka

Leto uz pomalu konci...

 

 

 

Zdravím vás,

něžně vám třesu pravicí a ty, kteří se neostýchají, virtuálně objímám. Věřím, že vám absence zdejších přitroublých kapitol a studené deště nepokazily prázdniny, a doufám, že se se mnou podělíte o své letní zážitky.

Vím, je to k nevíře, i já sama se tomu zdráhám uvěřit, ale jsem konečně tu. Zvládnu tu dnes být jen krátce. V komentářích už proběhlo, že mě odstavilo zdraví, takže tím se nebudeme zdržovat. Co ovšem stojí za zmínku - krom jiného mi pošel počítač.

Číst celý zápisek »

U me snezi

 

  

- Ještě žiju :c)

- Volné registrace byly opět dočasně zastaveny.

- Účty registrovaných uživatelů budou selektivně promazány.

- Oproti původnímu plánu dojde k předělávce stránek možná dříve, než po dopsání povídky.

 

 

Moji milí přátelé a pocestní,

děkuji vám, že mi zachováváte přízeň i přes mé dlouhé odmlky. Děkuji i vám, kteří jste mě zalarmovali kvůli nedostupnosti stránek a záhadné ztrátě dat. Nedostupnost byla způsobena plánovaným upgradem serveru, na nějž provozovatel předem upozornil, ovšem mě ta informace minula. Upgrade nás následně připravil o kalendář v pravém menu, nicméně už teď tam visí jakás takás prozatímní náhrada. Většině z vás to jistě bude jedno a spíš oceníte, že zápisníček nyní běhá o něco rychleji. Bohužel to nebyl jediný problém – už podruhé došlo k napadení stránek a nejspíš by mi neprošlo snažit se vás přesvědčit, že jistě šlo jen o žertovné laškování Ministerstva čar a kouzel.

  Číst celý zápisek »

Muj comp

 

 

Po trestuhodně dlouhé odmlce vás všechny zdravím, mnohé i dojatě objímám a  některé i líbám.

A hned se hrnu k odpovědi na vaši nejčastější otázku, zda se dočkáte pokračování potterovského příběhu : ANO, VYPRÁVĚNÍ BUDE POKRAČOVAT ! Nebude to dnes, ale věřím, že do dvou - třech týdnů se vyprávění zase rozběhne. Co způsobilo onu odmlku ? Zrada, přátelé, zrada. Nejenže mě zrazuje zdravíčko, zradila mě i technika, a to tak, že velmi, ba přímo explozivně.

Číst celý zápisek »

Fawkes

Zdravím vás, věrní přátelé,

 

otevírám osiřelou náruč, řádně se rozběhněte a skočte a nezapomeňte se dobře nadechnout, protože vás jinak radostí umačkám. No a dejte si majzla, ať neumačkáte vy mě, páč jsem teď krapet křehká.

Bojuju o zdraví, ovšem teď se chci radovat a ne mluvit o takových fuj věcech, takže pro tuto chvíli pouze stručná zpráva - pokud nejsou záhrobí vybavena internetem, pak žiju. Ale neptejte se jak, poněvadž jsem slušné děvče, tak po mě nemůžete chtít žádnou výstižnou odpověď.

Díky vám všem, co na mě v dobrém vzpomínáte, hodně to pro mě znamená… a vždycky mě tím dokážete zaskočit. Pak pofrkávám do kapesníku a simuluju rýmu, aby to nikdo neprokouk. Jste hrozná banda. Nebudu jmenovitě práskat, ale někteří z vás jste fakt hrozně hrozní. Zasloužili byste za to …aby vás vyšší spravedlnost dvojnásob odměnila štěstím a pohodou, za což se vší silou přimlouvám.

A protože jak praví přísloví : každý dobrý skutek má být potrestán, teď si to odskáčete, holenkové :c))

 

Číst celý zápisek »

 

Zdravím vás, koťátka moje,

 

zatím sice ještě nejsem ve stavu tvořit víc, než seznam nákupu, ale slíbila jsem vám, že tu přeci jen něco na čtení najdete. Bude to tentokrát (ó, už slyším to zklamání) literatura zcela nepotterovská, nicméně i tak věřím, že alespoň některým z vás udělá radost. A co že to je a bude ? Povídky Š&G Nehleďte zatím moc na design, zlobí mě očka a nebylo moc času na úpravu. Ale co nejdříve napravím.

Teď mažu ulovit mamuta k obědu.

Vám všem senza den a spoustu pohody,

M.

 

P.S. Samozrejmě tam budou přibývat další :c)

« Předchozí stránka