« Předchozí stránka

pf2019.gif

Přátelé i Vy všichni, kteří jste jen někdy prošli kolem,

přeji Vám do roku 2019 spoustu štěstí, každý den náruč obyčejných radostí a dětsky opravdovou zvědavost, co za těmi dveřmi Nového roku je.

Mám Vás ráda,

Vaše M.

 

PF2018

pf2017-5.gif

 

Přátelé,

rok utekl jako voda. Pro mě to byla voda bouřlivá a ničivá, ale nějakým zázrakem jsem ji přestála. Ono zázraků vůbec byla přehršel. Jedním z nich je to, že tu teď můžu být a popřát vám ze srdce spoustu štěstí do Nového roku. Věřím, že pro mě bude rok 2017 cestou sice náročnou, nicméně cestou k lepšímu, a že budeme mít o něco větší šanci se tu častěji vídat a číst.

Jsem teď příliš unavená na to, psát něco víc. Ani netuším, jestli tu vydržím alespoň do půlnoci. Každopádně se pokusím se sem co nejdříve dostat znovu. Novoroční káva už bublá na plotně… myslím na vás.

M.

Stop Panic

 

Přátelé, pokud jste v posledních hodinách (dnech?) zaznamenali neobvyklé chování webíku, nijak se tím nerozrušujte. Šlo o další pokus o útok a díky Yettině rychlému postřehu už by mělo být vše v pořádku. Takže - žádnou paniku.  Bohužel, lidé jsou v dnešní době velmi frustrovaní a kompenzují si to po svém.

Prima den,

M.

P.S. Other potential marauders please - go play somewhere else.  Even without that I really have a lot of other troubles. Thank you. Sincerely wish you pure joy of life.

trikralove.jpg

 

Vždycky mě udiví, když už ráno 25. prosince spatřím u popelnic vánoční stromečky. Nechápu to. Jasně, ústřední topení udělá s jehličím své a ne každý je takový cvok, aby udržoval stromek co nejdéle. Můj osobní rekord byl červen, anžto stromek byl ve vtipně ozdobeném kýblu, spokojeně prosperoval a zjara narašil, což byl ve výsledku problém, poněvadž mohutně a nečekaně svižně rostl, zejména do výšky, a zkuste sdílet domácnost s téměř čtyřmetrovou jedlí. Ani vystěhování - tehdy z pražského bytu(!) - s následným pokusem o výsadbu nebylo nijak triviální, ale o tom tenhle postesk není.

Docela mě zarazilo, že letos na Tři krále, kteří sakra k Ježíšku patří, už bylo téměř nemožné narazit na vánoční výzdobu, a to nejen před obchody a ve výlohách, ale i na zahradách a za okny.

Číst celý zápisek »

« Předchozí stránka